НУВГП провів Міжнародну ІТ-конференцію

10 та 11 листопада 2016 р. навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки була організована Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-обчислювальні  технології, автоматика та електротехніка».

Традиційно конференцію відкривав ректор — Віктор Мошинський, привітавши всіх учасників та гостей.

Одним з перших з вітальним словом до учасників конференції звернувся Гурам Чачанідзе, директор Центру Європейської освіти Грузії, професор факультету інформатики і автоматизованих систем управління Грузинського технічного університету побажавши всім ефективних наукових здобутків. Гурам Чачанідзе вніс пропозицію щодо підписання договору про співпрацю між двома факультетами. Варто відзначити, що пан Чачанідзе звертався до учасників конференції українською мовою.

Загалом в конференції взяли участь науковці та студенти  не лише з провідних ВНЗ України, але й численних навчальних закладів Польщі, Болгарії, Таджикистану, Азербайджану.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne