Налагодження співпраці з Таджикистаном

        Наталя Борисівна Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, вже тиждень перебуває з робочим візитом у Дангаринському державному університеті (Таджикистан).

      Було проведено зустрічі з ректором університету— Нуралі Наботовичем Шоєвим та професорсько-викладацьким складом під час яких обговорено план та перспективи співпраці.

     Варто зазначити, що це не перший візит Наталі Борисівни у Таджикистан, адже завдяки підписаному договору між двома сторонами, з минулого року в НУВГП навчаються студенти з Таджикистану за програмою подвійного дипломування. Наші партнери, науковці та викладачі таджицького університету також активно беруть участь не лише в освітній, але і в науковій діяльності, про що свідчать численні публікації та участь у міжнародних наукових конференціях організованих НУВГП.

     

       

 

 

 

 

 

 

 

 

  Однією з цілей перебування Наталі Борисівни в Дангаринському державному університеті є проведення лекційного курсу та тренінгів для студентів з дисципліни «Управління персоналом в сучасних державах».

      В рамках свого візиту Наталя Борисівна ознайомилася зі структурою університету, науково-технічною базою та лабораторіями для практичних занять.

      Цікаво, що Дангаринський державний університет має телестудію, адже при університеті функціонує власне телебачення та радіо.

   Загалом Наталя Борисівна перебуватиме в Таджикистані два тижні, дана співпраця передбачає обмін спільними науковими публікаціями, участю у міжнародних конференціях та залученню іноземних студентів на навчання в НУВГП.

  

Наші контакти

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: inter_office_Rivne

Enter Verification Code