Налагодження співпраці з Таджикистаном

Наталя Борисівна Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, вже тиждень перебуває з робочим візитом у Дангаринському державному університеті (Таджикистан).

Було проведено зустрічі з ректором університету— Нуралі Наботовичем Шоєвим та професорсько-викладацьким складом під час яких обговорено план та перспективи співпраці.

Варто зазначити, що це не перший візит Наталі Борисівни у Таджикистан, адже завдяки підписаному договору між двома сторонами, з минулого року в НУВГП навчаються студенти з Таджикистану за програмою подвійного дипломування. Наші партнери, науковці та викладачі таджицького університету також активно беруть участь не лише в освітній, але і в науковій діяльності, про що свідчать численні публікації та участь у міжнародних наукових конференціях організованих НУВГП.

Однією з цілей перебування Наталі Борисівни в Дангаринському державному університеті є проведення лекційного курсу та тренінгів для студентів з дисципліни «Управління персоналом в сучасних державах».

В рамках свого візиту Наталя Борисівна ознайомилася зі структурою університету, науково-технічною базою та лабораторіями для практичних занять.

Цікаво, що Дангаринський державний університет має телестудію, адже при університеті функціонує власне телебачення та радіо.

Загалом Наталя Борисівна перебуватиме в Таджикистані два тижні, дана співпраця передбачає обмін спільними науковими публікаціями, участю у міжнародних конференціях та залученню іноземних студентів на навчання в НУВГП.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne