Вітання з Болгарії

Днями в Національний університет водного господарства та природокористування у рамках триденного робочого візиту завітала болгарська делегація із Технічного університету – Варна у складі координатора міжнародного проекту «Україна-Болгарія» Кристо Крачунова та начальника навчального відділу Антона Георгієва.

Першого дня делегація зустрілась з ректором Віктором Мошинським та директорами навчально-наукових інститутів у конференц-залі університету, де вони розповіли про свій університет у Варні та про можливі варіанти двосторонньої співпраці. Кристо Краченов передав усім присутнім вітання від ректора ТУ – Варна, надав коротку інформацію про свій університет, роздав рекламний матеріал тощо.

Обговорили також і можливі варіанти співпраці, деталі яких будуть уточнюватися до кінця  триденного візиту болгарської делегації, а тому про них можна буде дізнатися на нашому сайті згодом. Основне – це розширення географії студентів як з української, так і з болгарської сторони.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne