Зустріч іноземних студентів НУВГП з працівниками міграційної служби

21.12.2016 р. провідним фахівцем з організаційно-реєстраційного забезпечення відділу міжнародних зв’язків Трегубовою О.Г. була організована зустріч іноземних студентів, які навчаються в НУВГП з працівниками Державної міграційної служби України м. Рівного, в особі головного спеціаліста відділу у справах іноземців та осіб без громадянства Катран А.Є. та головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення Грошевої О.М. та заступника директора СК «Провідна» Залуцького Г. М.

На зустрічі були присутні директор Центру роботи з іноземними студентами та міжнародних зв’язків Тимощук І.О., начальник відділу міжнародних зв’язків Бадинський Л.О., начальник відділу у справах студентів Герус В.А., директор студмістечка Швець О.А., працівники Центру.

Ігор Олександрович Тимощук звернувся до присутніх зі вступним словом та представив усіх запрошених гостей.

Під час зустрічі Анна Євгенівна Катран, спеціаліст відділу у справах іноземців та осіб без громадянства, розповіла про правовий статус іноземців та осіб без громадянства на території України та посвідку на тимчасове проживання в Україні. Оксана Миколаївна Грошева, спеціаліст сектору юридичного забезпечення, наголосила щодо обов’язковості страхування іноземних студентів під час перебування на території України.

Володимир Андрійович Герус, начальник відділу у справах студентів, розповів про права і обов’язки студентів, культурно-масові заходи, які заплановані в університеті за участю студентів.

Оксана Геннадіївна Трегубова, провідний фахівець з організаційно-реєстраційного забезпечення відділу міжнародних зв’язків, розповіла студентам про процедуру визнання іноземних дипломів в Україні, нострифікацію освітніх документів (дипломів, атестатів).

Студенти мали змогу задати запитання на хвилюючі для них питання щодо дотримання правил перебування в Україні та процедури визнання освітніх документів.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne