Стажування в рамках програми «Еразмус+»

З 5 по 9 грудня 2016 року старший викладач кафедри фінансів і економіки природокористування Подлевський А.А. відвідав м. Люблін (Польща) в рамках програми «Еразмус+» за напрямом «КА1: Навчальна (академічна) мобільність».

Стажування проходило в Державному університеті «Люблінська політехніка» – одному з найвідоміших та найстаріших польських технічних навчальних закладів, що пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі за 18 напрямками, які об’єднують понад 50 спеціальностей. Координатором програми від університету «Люблінська політехніка»  виступив dr hab. inż. Artur Paździor.

Було проведено лекції з дисципліни «Підприємництво» англійською мовою для групи іноземних студентів факультету управління, що навчаються за програмою «Еразмус+». Зважаючи на широку географію студентів (Марокко, Франція, Ліван, Італія, Іспанія і навіть Україна), жвавий інтерес також викликали презентації та відеоролики про Україну та НУВГП.

Цікавими були екскурсії у сучасну бібліотеку «Люблінської Політехніки», студентське кафе та кампуси, відділ «Східного партнерства». В ході спілкування з заступником декана факультету управління Artur Paździor було обговорено перспективи співробітництва у науковому плані, активізації у програмах обміну викладачів та студентів, написанні грантових проектів.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne