Партнерство з Таджикистаном

       З 23.11.2016 по 07.12.2016 р. проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна та доц. кафедри прикладної математики Степанченко Ольга Миколаївна перебували з діловим візитом у Дангаринському державному університеті (Таджикистан). Під час свого перебування Наталія Борисівна та Ольга Миколаївна мали змогу ознайомитися з Дангаринським державним університетом, який у вересні 2016 року був перенесений у Дангаринський район, де розпочав свою роботу у повністю новозбудованому закладі. Варто зазначити, що університет урочисто відкривав сам Президент Республіки Таджикистан Емомалі Рахмон.

         Було проведено численні зустрічі з керівництвом університету та району, де обговорювалися питання співпраці та майбутніх спільних освітньо-наукових проектів.

      Наші викладачі гучно заявили про себе та про рівень освіти в НУВГП, провівши ряд тренінгів-майстер класів. Так, за весь період Наталією Борисівною Савіною було проведено 60 годин занять на тему «Управління персоналом в сучасних державах» для професорсько-викладацького складу університету та молодих науковців, такий же об’єм роботи виконала і Ольга Миколаївна Степанченко на тему «Інформаційні технології» для 150 студентів університету.

      Поміж проведенням тренінгів Наталія Борисівна провела зустріч зі студентським парламентом і молодими науковцями університету на тему поетапного навчання з врахуванням можливостей НУВГП. Були проведені зустрічі з деканами факультетів щодо реалізації ідеї створення навчально-наукових центрів управління інноваціями на базі кафедри університету; зустрічі з працівниками тренінгових центрів щодо розробки спільних проектів; зустрічі з молодими науковцями щодо навчання в аспірантурі та виконання спільних досліджень.

       Під час перебування Наталія Борисівна та Ольга Миколаївна взяли участь у Міжнародній конференції на тему «Управління інноваціями» в м. Куляб та Міжнародній конференції Дангаринського державного університету.

    Окрім освітньо-наукової роботи,  наші викладачі відвідали з екскурсіями м. Нурек, м. Душанбе, м. Кургантюбе,  взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапора Таджикистану, ознайомилися з Центром зайнятості та Навчально-лабораторним центром «Лунтай-Дангара син-силу текстил».

    У результаті такого насиченого візиту Наталією Борисівною Савіною було укладено 4 договори з таджицькими університетами, а зокрема з Дангаринським державним університетом, Таджицьким аграрним університетом ім. Ш. Шотемур,  Кулябським державним університетом ім. А. Рудакі, Таджицьким державним університетом комерції.

     Також були окреслені основні напрями співпраці між двома університетами, а саме в галузі освіти:

 • створення навчально-наукових консультаційних центрів між кафедрами ДДУ та НУВГП;
 • програма навчання «Подвійний диплом» за ступенем бакалавр та магістр, і як результат отримання двох дипломів — Дангаринського державного університету та Національного університету водного господарства та природокористування;
 • залучення на навчання до Національного університету водного господарства та природокористування по програмам нашого університету, і як результат отримання диплому НУВГП державного зразка.

     в галузі науки:

 • підготовка докторів філософії;
 • захист в спеціалізованих вчених радах НУВГП;
 • науково-дослідна госпдоговірна тематика.

    в галузі спільних проектів НУВГП та ДДУ:

 • академічна мобільність студентів;
 • розвиток туризму;
 • дистанційне навчання;
 • спільні дипломні роботи;
 • співпраця між професорсько-викладацьким складом;
 • публікації студентів ДДУ в Збірнику студентських робіт НУВГП;
 • онлайн конференції;
 • студентський форум;
 • підготовка PhD
 • науковий супровід та консультування;

     Ще одним визначним етапом даної поїздки став прийом Наталії Борисівни та Ольги Миколаївни в Посольстві України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, де вони мали можливість представити результати науково-освітньої співпраці між нашими державами Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан Віктору Олеговичу Нікітюку, що свідчить про важливість та значущість даного партнерства для налагодження співпраці на міждержавному рівні.

Наші контакти

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: inter_office_Rivne

Enter Verification Code