Партнерство з Таджикистаном

       З 23.11.2016 по 07.12.2016 р. проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна та доц. кафедри прикладної математики Степанченко Ольга Миколаївна перебували з діловим візитом у Дангаринському державному університеті (Таджикистан). Під час свого перебування Наталія Борисівна та Ольга Миколаївна мали змогу ознайомитися з Дангаринським державним університетом, який у вересні 2016 року був перенесений у Дангаринський район, де розпочав свою роботу у повністю новозбудованому закладі. Варто зазначити, що університет урочисто відкривав сам Президент Республіки Таджикистан Емомалі Рахмон.

         Було проведено численні зустрічі з керівництвом університету та району, де обговорювалися питання співпраці та майбутніх спільних освітньо-наукових проектів.

      Наші викладачі гучно заявили про себе та про рівень освіти в НУВГП, провівши ряд тренінгів-майстер класів. Так, за весь період Наталією Борисівною Савіною було проведено 60 годин занять на тему «Управління персоналом в сучасних державах» для професорсько-викладацького складу університету та молодих науковців, такий же об’єм роботи виконала і Ольга Миколаївна Степанченко на тему «Інформаційні технології» для 150 студентів університету.

      Поміж проведенням тренінгів Наталія Борисівна провела зустріч зі студентським парламентом і молодими науковцями університету на тему поетапного навчання з врахуванням можливостей НУВГП. Були проведені зустрічі з деканами факультетів щодо реалізації ідеї створення навчально-наукових центрів управління інноваціями на базі кафедри університету; зустрічі з працівниками тренінгових центрів щодо розробки спільних проектів; зустрічі з молодими науковцями щодо навчання в аспірантурі та виконання спільних досліджень.

       Під час перебування Наталія Борисівна та Ольга Миколаївна взяли участь у Міжнародній конференції на тему «Управління інноваціями» в м. Куляб та Міжнародній конференції Дангаринського державного університету.

    Окрім освітньо-наукової роботи,  наші викладачі відвідали з екскурсіями м. Нурек, м. Душанбе, м. Кургантюбе,  взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапора Таджикистану, ознайомилися з Центром зайнятості та Навчально-лабораторним центром «Лунтай-Дангара син-силу текстил».

    У результаті такого насиченого візиту Наталією Борисівною Савіною було укладено 4 договори з таджицькими університетами, а зокрема з Дангаринським державним університетом, Таджицьким аграрним університетом ім. Ш. Шотемур,  Кулябським державним університетом ім. А. Рудакі, Таджицьким державним університетом комерції.

     Також були окреслені основні напрями співпраці між двома університетами, а саме в галузі освіти:

 • створення навчально-наукових консультаційних центрів між кафедрами ДДУ та НУВГП;
 • програма навчання «Подвійний диплом» за ступенем бакалавр та магістр, і як результат отримання двох дипломів — Дангаринського державного університету та Національного університету водного господарства та природокористування;
 • залучення на навчання до Національного університету водного господарства та природокористування по програмам нашого університету, і як результат отримання диплому НУВГП державного зразка.

     в галузі науки:

 • підготовка докторів філософії;
 • захист в спеціалізованих вчених радах НУВГП;
 • науково-дослідна госпдоговірна тематика.

    в галузі спільних проектів НУВГП та ДДУ:

 • академічна мобільність студентів;
 • розвиток туризму;
 • дистанційне навчання;
 • спільні дипломні роботи;
 • співпраця між професорсько-викладацьким складом;
 • публікації студентів ДДУ в Збірнику студентських робіт НУВГП;
 • онлайн конференції;
 • студентський форум;
 • підготовка PhD
 • науковий супровід та консультування;

     Ще одним визначним етапом даної поїздки став прийом Наталії Борисівни та Ольги Миколаївни в Посольстві України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, де вони мали можливість представити результати науково-освітньої співпраці між нашими державами Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан Віктору Олеговичу Нікітюку, що свідчить про важливість та значущість даного партнерства для налагодження співпраці на міждержавному рівні.

Наші контакти

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: inter_office_Rivne

Найближчі події

Enter Verification Code