Профорієнтаційна робота серед молдавської молоді

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел. Саме тому 26 квітня 2017 року начальником відділу міжнародних зв’язків Центру РІСМЗ Бадинським Л.О. та провідним фахівцем з реєстраційно-організаційного забезпечення відділу міжнародних зв’язків Центру РІСМЗ  Трегубовою О.Г. було організовано та проведено профорієнтаційну роботу з іноземними громадянами Республіки Молдова, які завітали до нашого міста.

У співпраці з директорами ННІ та провідними викладачами НУВГП іноземцям було проведено екскурсію в гідротехнічну лабораторію кафедри гідротехнічного будівництва. Директор навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування Хлапук М.М. із в.о.   завідувача кафедри Шинкаруком Л.А. розповіли про лабораторну базу, в якій проводять навчальні лабораторні заняття та наукові дослідження, що допомагає та сприяє студентам набути практичних навичок для майбутньої діяльності за фахом інженера-гідротехніка.

Крім того, іноземним гостям було представлено лабораторію технічної експлуатації машин кафедри автомобілів та автомобільного господарства ННМІ, де завідувач кафедри Глінчук В.М. розповів про лабораторії, навчальні майстерні, які оснащені автомобільною технікою, верстатами, установками, пристроями, інструментами, матеріалами для проведення лабораторних робіт, практичних занять, навчальних практик.

На кафедрі теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки доцент кафедри, кандидат технічних наук Новицька О.С. та завідувач лабораторії, кандидат технічних наук  Щербаков В.М. провели цікаву екскурсію та представили лабораторію вентиляції та лабораторію опалення, яка була створена за новітніми технологіями.

Впродовж всієї екскурсії іноземні гості мали змогу наочно побачити, як працюють навчальні лабораторії НУВГП, задати питання, які їх цікавили, дізнатися про умови вступу для іноземних громадян.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne