В університеті розпочався Тиждень Європи

Відзначення Тижня Європи в університеті щороку традиційно розпочинається з відкриття фотовиставки у фойє головного корпусу закладу. Тут кожен бажаючий може оглянути і самостійно оцінити світлини, представлені на фотоконкурс в рамках свята. А вже переможці конкурсу будуть оголошені і нагороджені компетентним журі в п’ятницю о 14.00. Тиждень Європи – це традиційна для університету акція, яка вже понад десять років відбувається в закладі і підтверджує його участь в процесі євроінтеграції.

Тож в цей європейський тиждень у виші планується багато цікавих та пізнавальних заходів. А це: євроквест, виставка літератури про країни ЄС в Науковій бібліотеці університету, круглі столи на європейську тематику, брейн-ринг, презентація стипендіальних і грантових програм, екскурсія музеєм, урочисте нагородження переможців фотовиставки «Моя Європа – 2017» та вистава польського режисера-постановника Гжегожа Кубяка.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne