Презентація програм академічної мобільності DAAD

18 травня у рамках святкування Тижня Європи – 2017 відбулася презентація програм DAAD в Національному університеті водного господарства та природокористування. DAAD – це німецька служба академічних обмінів, яка надає стипендії для навчання, стажування та дослідницької роботи у Німеччині.

Програма DAAD підтримує наполегливих та талановитих людей, допомагає вдосконалити та розширити знання, отримати досвід роботи, пройти стажування, проводити дослідження у ВНЗ Німеччини. Вона має дуже широкий спектр стипендій для студентів, аспірантів, викладачів та науковців.

Програму презентувала керівник Інформаційного центру DAAD у м. Київ, пані Гізела Ціммерманн. Вона показала презентацію та відповіла на запитання присутніх щодо специфіки реалізації програм Німецької служби академічних обмінів. Також керівник Інформаційного центру DAAD надала консультації студентам, які наразі працюють над власними проектами та бажають реалізувати їх за допомогою програм DAAD. Учасники мали змогу отримати корисну інформацію щодо процедури подання заявок на стипендії і гранти, а також написання мотиваційних листів.

На перезентації були присутні студенти, аспіранти та викладачі не лише НУВГП, але й інших ВНЗ м. Рівне.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne