Всесвітній день вишиванки

Патріотичні візерунки та орнаменти сьогодні заполонили усі міста України. У тому числі й Рівне та «Водний» університет зокрема. Вишиванка в культурі України займає особливе місце. До речі, вишиванка була для наших предків не просто одягом, а так би мовити сакральним оберегом, який захищав від бід, хвороб, заздрості та негативної енергетики. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вбрання в етнічний вишитий український одяг.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець (звісно, за бажанням) одягає вишиванку й виходить у ній на роботу чи навчальний заклад.

Приєдналися до знаменного дня і наші працівники, викладачі та студенти. Особливо приємно було побачити у національних вбраннях іноземних студентів, громадян таких країн як Туркменістан, Грузія, Азербайджан, Китай, Лівія, Гана, Камерун, які є студентами НУВГП та розділили разом зі всіма це свято.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne