Нагородження переможців фотоконкурсу «Моя Європа 2017»

Підбито підсумки фотовиставки «Моя Європа-2017», яка вже традиційно проводиться в університеті у рамках Тижня Європи.

Цього року у заході взяли участь близько 70 робіт студентів, викладачів та працівників університету. Приємно відзначити, що з року в рік зростає не лише кількість фоторобіт, а й їхня якість, розвивається майстерність та творче бачення учасників конкурсу.

Конкурсні роботи оцінювало професійне журі: голова – художник Міжнародної Федерації фотомистецтва «EFIAP», член Національної спілки фотохудожників України, член народного фотоклубу «Час» Олександр Майструк, члени журі – художник Міжнародної Федерації фотомистецтва «EFIAP», член Національної спілки фотохудожників України, член народного фотоклубу «Час» Олег Жилін, художник Міжнародної Федерації фотомистецтва «EFIAP», член національної спілки фотохудожників України, член фотоклубу «White rabbit» Олексій Потянок, фотограф Володимир Карчевський та голова студентського профкому Володимир Шлапак.

Головна інтрига конкурсу була прикута до призових місць, і переможцями фотоконкурсу «Моя Європа – 2017» стали:

1 місце – п’ятикурсник ННІАКОТ Антон Потянок з роботою «Прогулянка».

2 місце – завідувач музею історії НУВГП Єва Філіпович з роботою «Оглядова позиція».

3 місце – п’ятикурсниця ННІЕМ Єлєна Ковальчук з роботою «Майбутнє Європи».

Абсолютні переможці конкурсу отримали на пам’ять фотоколажі, студентство – флеш-пам’ять, всі учасники – грамоти і подяки у різних номінаціях, альбоми «Фотовернісаж на Покрову».

Професійні поціновувачі мистецтва не залишилися без уваги й отримали подяки.

Святковий настрій та позитивні емоції присутнім дарували зі своїми композиціями другокурсниця ННІАЗ Анастасія Торчик, студентка Рівненського економіко-технологічного коледжу Анна Лазарок та третьокурсниця ННІМ Катерина Приндюк.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne