Зустріч студентів з Азербайджану

    22.05.2017 року Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних зв’язків НУВГП за сприяння адміністрації університету урочисто приймав у себе студентів з Азербайджану, які прибули до університету для складання щорічної екзаменаційної сесії. Студентів супроводжував почесний професор НУВГП, директор міжнародного центру освіти в Азербайджані та Туреччині — Айдин Новрузов.

        Саме завдяки діяльності пана Новрузова та фірми «Novruz-Az» лави НУВГП щороку поповнюються азербайджанською молоддю, яка завдяки успішній рекламній кампанії виявляє бажання навчатися у нашому ВНЗ.

         Цього року серед студентів є багато випускників, людей, які пройшли довгий шлях для досягнення своєї основної мети—отримання диплому, проте ми раді вітати і наших першокурсників для котрих все найцікавіше ще попереду.

       Багато випускників, котрі отримали дипломи  НУВГП вже працюють у відомих світових компаніях на території Азербайджану, що свідчить про якісну та комплексну освіту, яку вони здобули у нашому закладі, тож співпраця між нашим університетом та фірмою «Novruz-Az» прогнозує бути продуктивною і успішною.

Наші контакти

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: inter_office_Rivne

Enter Verification Code