Співпраця з Китаєм

Національний університет водного господарства та природокористування розпочав обговорення співпраці із китайською компанією Yuyue. Делегація у складі ректора університету Віктора Мошинського і проректора із наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталії Савіної, за повної підтримки Yuyue, відвідала Пекін та Бінчжоу (Китай).

У рамках візиту відбулася спільна зустріч із заступником мера міста Бінчжоу Jia Shanyin, директором Науково-технічного бюро Бінчжоу Liu Xian, директором Науково-технічого бюро високотехнологічного промислового розвитку Chen Aifeng та керівництвом компанії Yuyue - директором Yuyue Group Liu Yuexing, генеральним директором  представництва в Європі та Африці LYUYUE Ltd Ukraine YUYUE Group China Lee Jean-Yves та директором виробництва YUYUE Group Linen Spinning Factory Cheng Guoqing.

Окрім обговорення наукової співпраці, мова йшла й про освітні проекти. Значимим є зацікавлення уряду та Міністерства освіти і науки Китаю у співпраці з Україною та університетами зокрема. Візит став першим кроком у рекрутації іноземних студентів: вже розпочаті переговори з МОН України та посольством у Китаї щодо рекрутингу китайських студентів. За словами Віктора Степановича, китайська компанія має наміри відновити вирощування та переробку льону-довгунця, і НУВГП розглядається як базовий науково-навчальний заклад. Тому вже невдовзі наш університет прийматиме комерційного директора компанії Yuyue зі своїми пропозиціями та баченням напрямків співпраці.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne