Вручення дипломів студентам-іноземцям

Урочисте вручення дипломів студентам-іноземцям НУВГП відбулося 21 липня. Випускники навчально-наукових інститутів будівництва та архітектури, механічного, економіки та менеджменту денної форми навчання виразили свою вдячність за роки навчання та здобутий досвід у стінах Університету.

Вручення дипломів проводилось в урочистій обстановці і супроводжувалося вітальними словами зі сторони працівників Центру роботи з іноземними студентами та міжнародних зв'язків, які на протязі всього навчання студентів супроводжували їх пліч-о-пліч, надаючи цінні поради та настанови. Вже традиційно дипломи вручала проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна, з вітальним словом та побажаннями подальших успіхів до випускників звернувся і сам ректор університету — Віктор Степанович Мошинський.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne