Міжнародна науково-практична конференція у Гомелі

        Найбільш значимим аспектам галузі оздоровчої фізичної культури була присвячена XII Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми фізичної культури населення, що проживає в умовах несприятливих чинників навколишнього середовища», яка відбулася в Гомельському державному університеті імені Ф. Скорини 5–6 жовтня 2017 р.


       Знайти нові точки дотику у вирішенні проблем, проаналізувати кроки, які вже зроблені в цьому напрямку, а також поділитися новими розробками і авторськими методиками оздоровчих технологій в системі фізичної культури і спорту зібралися понад триста фахівців з Білорусі, Польщі, Росії та України. Кафедру фізичного виховання Національного університету водного господарства та природокористування представляла доцент Кузнєцова Олена Тимофіївна.
       В ході роботи секцій особливого значення було приділено медико-біологічним та психолого-педагогічним проблемам фізичної культури населення, питанням дитячо-юнацького, студентського спорту та спорту вищих досягнень, темам кадрового потенціалу, наукового, медичного та фармакологічного забезпечення спортивної сфери. Кузнєцова О.Т. виступила з доповіддю, яка була присвячена проблемі педагогічних умов формування мотиваційного компоненту готовності до застосування оздоровчих
технологій у процесі фізичного виховання. Представлена доповідь викликала жваву дискусію і зацікавлення з боку присутніх фахівців та отримала схвальні відгуки науковців.
      Програма конференції передбачала проведення телемосту із зарубіжними експертами, тематичні круглі столи та багато іншого. За її підсумками виданий збірник наукових статей у двох томах. Наукові зустрічі проходили у доброзичливій атмосфері, усім гостям заходу були створені комфортні умови для перебування в м. Гомель. Неформальне спілкування учасників конференції подовжилося під час екскурсії містом з відвідуванням центрального парку з безліччю пам'яток археології, архітектури та історії, а також найрізноманітніших дерев, включаючи екзотичні.

 

Кузнєцова О.Т.,
доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Наші контакти

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Skype: inter_office_Rivne

Enter Verification Code