Зустріч іноземних студентів НУВГП з представниками ДМС України

15 листопада 2017 р. відбулася щорічна зустріч студентів-іноземців із керівництвом університету, представниками Державної міграційної служби та страхової компанії «Провідна».

Зі вступним словом до присутніх звернулася проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Борисівна Савіна. Вона представила студентам, а також слухачам підготовчого відділення основні напрямки університету саме у міжнародному просторі.

Відповіді на важливі питання, які стосуються особливостей реєстрації іноземних студентів під час перебування в Україні, надали представники Державної міграційної служби – Анна Євгенівна Катран, головний спеціаліст відділу у справах іноземців. Із наслідками, передбаченими законодавством України у разі нелегального перебування або ж порушення чинного законодавства у країні, ознайомив Олександр Степанович Власеневич, завідувач сектору запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення.

Не менш важливу інформацію для іноземних громадян, а саме види добровільного страхування, яким чином можна отримати відшкодування за нещасний випадок або ж супровід за медичним страхуванням та алгоритм дій для оформлення відшкодування розповіли представники страхової компанії «Провідна» –  заступник директора Залуцький Генадій Мар’янович.

На зустрічі  також були присутні начальник відділу міжнародних зв’язків Бадинський Л.О., завідувач сектору роботи з іноземними студентами Окорський В.П., начальник відділу у справах студентів Герус В.А., директор студмістечка Швець О.А. та працівники Центру роботи з іноземними студентами та міжнародних зв’язків.

Заключне слово і подяку усім присутнім спікерам та студентству промовила Наталя Борисівна Савіна, підводячи підсумки традиційної зустрічі у стінах НУВГП.

Більше фото у Facebook

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)