Підписання меморандуму про співпрацю з Університетом Ібн Зохр

20 листопада 2017 року Національний університет водного господарства та природокористування приймав у своїх стінах закордонну делегацію із Королівства Марокко.

Візит Мохамеда Вакріма, директора  Національного інституту прикладних наук Університету Ібн Зохр, Салгі Рашіда, заступника директора Національного інституту прикладних наук Університету Ібн Зохр (м. Агадір) та Мохамеда Ель Ідріссі, Почесного Консула України в Марракеші був запланований у рамках співпраці університетів.

Під час зустрічі було урочисто підписано договір про співпрацю університетів та обговорено питання, пов’язані з подальшою спільною роботою, а також представлено основні напрямки співпраці зі сторін Національного уіверситету водного господарства та природокористування і Національного інституту прикладних наук Університету Ібн Зохр.

Гості відвідали університетський музей, де дізналися столітню історію нашого закладу, а також відвідали із робочою зустріччю ННІВГП та  ННІБА, де мали змогу ознайомитися  із роботою науково-дослідних лабораторій інститутів.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne