Стажування студентів з Марокко у рамках академічної угоди

В рамках академічної угоди між Національним університетом водного господарства та природокористування і  університетом IBNZOHRв м. Агадір (Марокко) у виш приїхали дванадцять марокканських студентів для проходження наукового стажування.

Впродовж трьох місяців магістранти-першокурсники спеціальностей  «Водовідведення та водопостачання», «Будівництво та цивільна інженерія», «Комп’ютерна інженерія» й «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» навчатимуться за індивідуальними  програмами у рамках стажування. Зокрема, марокканці братимуть участь у практичних заняттях та працюватимуть у лабораторіях відповідних ННІ, підготують статті для збірника «Студентський вісник НУВГП», візьмуть участь у фестивалі  «Студентська весна» та відзначать з «водниками» День науки. Підсумком стажування стануть отримані сертифікати. А згодом і наші студенти зможуть пройти стажування в Агадірському університеті.

В конференц-залі університету учасників стажування привітали ректор Віктор Мошинський, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна. Робочі питання студенти обговорили із представниками Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП.

Окрім того, у цей  насичений подіями день  іноземні студенти оглянули навчальні корпуси,  відвідали з екскурсіями музей історії НУВГП та Рівненський обласний краєзнавчий музей, прогулялися містом.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)