Перший український форум міжнародної освіти

У Київському  національному університеті ім. Тараса Шевченка  відбувся Перший український форум міжнародної освіти. НУВГП представляв   на форумі начальник відділу міжнародних зв'язків Центру міжнародного співробітництва та освіти Леонід Бадинський.

У заході взяли  участь провідні експерти в галузі інтернаціоналізації вищої освіти, керівники міжнародних та іноземних академічних установ, які працюють в Україні, представники дипломатичного корпусу.

Відкрила захід з  доповіддю «Реформа вищої освіти в контексті інтернаціоналізації» Міністр освіти і науки Лілія  Гриневич.

Учасники та гості форуму  обговорили забезпечення якості вищої освіти в Україні, зокрема, стратегії та перспективи; міжнародний досвід інтернаціоналізації вищої освіти; програми академічних обмінів.

Окрім того, тут  йшлося і про академічну  доброчесність, досягнення та перспективи роботи з іноземними випускниками,  проблеми забезпечення якісної дистанційної освіти для іноземців.

Серед  доповідачів  були представники Міністерства освіти і науки України, УДЦМО, посольств іноземних держав, академічних установ, вищих навчальних закладів, міжнародних фондів, громадських організацій, студенти-іноземці, які навчаються в Україні, а також партнери з-за кордону.

Завершився міжнародний форум  врученням сертифікатів учасникам та святковим концертом  кафедри оркестрових струнних інструментів та камерного ансамблю факультету музичного мистецтва Київського інституту музики ім. Глієра у Мистецькому салоні  КНУ.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)