Студенти із Гани провели урок англійської мови

За спільної ініціативи начальника відділу роботи з іноземними студентами  Окорського Віталія, провідного фахівця з реєстраційно-організаційного забезпечення Срібної Євгенії та діловоду кафедри менеджменту Андрійцьо Алли Юріївни, відбувся відкритий урок англійської мови у 5-Б класі загально-освітній школі І-ІІІ ступенів №8.

Разом із вчителем Шевчук Оленою Юрівною, урок на тему «Подорож» провели студенти-іноземці 4 курсу Апурі Джордж (спеціальність: менеджмент) та Каінйах Елфріеде Ая (спеціальність: міжнародні економічні відносини). Школярі із захопленням слухали тимчасових вчителів, задавали безліч питань, а також із радістю фотографувалися із ганійцями.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne