Презентація національних культур у НУВГП

Презентація національних культур та інтернаціональних традицій, організована Відділом роботи з іноземними студентами - Віталієм Окорським, Оленою Поліщук та Євгенією Срібною, відбулася 16 травня 2018 року у стінах університету. Іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення ознайомили всіх присутніх з історією, побутом та культурою своєї Батьківщини.

Серед присутніх були проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталія Савіна, яка виступила із вступним словом, а також директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Ігор Тимощук, начальник відділу організації міжнародної освіти Дмитро Нікитенко, викладачі підготовчого відділення - Світлана Лисюк та Раїса Попович.

Спільними зусиллями слухачів, які тільки вивчають українську мову, було представлено історію Республіки Еквадор, Союзу Коморських островів, Королівства Марокко, Республіки Гана.

Цікаві факти про Азербайджан розповів студент-магістрант Гаффаров Тогрул, а студент-першокурсник Атакарриєв Мухамметгули поділився захоплючою історією становлення та розвитку Туркменістану. Волонтер Чхан Юсон та аспірантка Джан Дзелу розповіли про Китай.

Іноземці із захватом слухали нову для себе інформацію про культуру і історію України та були щасливими розділити із присутніми гордість за свою рідну країну. Зі словами подяки звернулися до студентів Віталій Окорський та Наталія Савіна.

Cлухачі з Еквадору                                                                                             Студенти з Китаю

Слухачі з Союзу Коморських островів                                              Студенти з Азербайджану

Студенти та слухачі з Гани                                                                 Студенти з Туркменістану

Слухачі з Марокко