Із сертифікатами у Марокко

В рамках академічної угоди між Національним університетом водного господарства та природокористування і  Університетом IBN ZOHR в м. Агадір (Марокко) дванадцять марокканських студентів проходили трьохмісячне   наукове стажування у нашому ЗВО.

У підсумку всі іноземці успішно захистили свої дипломні  проекти англійською та французькою мовами та отримали сертифікати.

Роботи марокканських  магістрантів спеціальностей  «Водовідведення та водопостачання», «Будівництво та цивільна інженерія», «Комп’ютерна інженерія» й «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» стосувалися таких актуальних тем, як дослідження можливості побудови міні-гідроелектростанцій на річці Горинь, технологій  штучних нейронних мереж в автоматизованих системах управління, використання паралельних обчислень для комп'ютерного моделювання однієї задачі підземної гідромеханіки, виділення твердого CaCO3 з охолоджуючих вод теплових електростанцій та засоби протидії відкладенням на їх теплообмінному обладнанні, компаративного  аналізу базальтової та металевої арматури у згінних елементах мостових конструкцій тощо. Дослідження виконані під керівництвом науковців університету Шинкарука Л.А., Кочмарського В.З., Кузла М.Т., Подворного А.В., Жуковського В.В. та Клепача М.М.

Завершилася сертифікація марокканців  чаюванням із українськими смаколиками.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne