Студенти-іноземці отримали дипломи

В актовій залі університету відбулося урочисте вручення  дипломів іноземним студентам.Привітав випускників з цією знаменною подією ректор університету Віктор Мошинський.

Приєдналась до привітань  проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна та вручила іноземцям сертифікати.Звернулися до майбутніх фахівців зі своїми життєвими настановами  директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Ігор Тимощук, в.о. директора навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Наталія Ковшун, начальник відділу роботи з іноземними студентами Віталій  Окорський. А завідувач кафедри економіки підприємства Ніна Кушнір вручила грамоти студентам за найкращий захист дипломних робіт. Зі словами подяки виступив батько двох випускників-азербайджанців Гідаят Гулієв. До речі, на урочисту подію прибули навіть батьки студентів із далекого зарубіжжя – Гани, аби особисто взяти участь у дійстві

Всього ж дипломи отримали 40 іноземців, серед яких  магістри, студенти денної та заочної форм навчання з  Азербайджану, Грузії, Гани, Німеччини, Туркменістану. Варто зазначити, що географія іноземних абітурієнтів з кожним роком розширюється. І така тенденція стала вже закономірною для нашого ЗВО.

Своє музичне привітання подарувала присутнім Аліна Ляшук, а східний танець для випускників виконала  студентка Технічного коледжу НУВГП Христина Боярчук. Від іноземців-випускників зі словами подяки звернувся  Еміль Рагімов із Баку.

Завершилися урочистості спільним фото та куштуванням смачного торта.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne