Наше місто Рівне

Рівне – місто обласного значення в Україні. Рівне третє за чисельністю населення місто в Західній Україні, після Львова і Чернівців

Відеоролик "Місто Рівне"

Рівне – центр Рівненської області. Розташована на північному заході країни. Площа області становить 20,1 тис. кмІ (3,3 % площі території України). Межує на півночі з Брестською та Гомельською областями Білорусі, на сході з Житомирською, на південному сході з Хмельницькою, на півдні з Тернопільською, на південному заході із Львівською, на заході з Волинською областями. Область перетинають автомагістралі Київ – Варшава, Київ – Берестя, Київ –Львів, Львів – Житомир, Київ – Чернівці. Місто розташоване на річці Устя. Через місто проходить автошляхи Київ – Житомир – Рівне – Дубно – Львів – Чоп (М06, частина E40), Рівне – Луцьк – Устилуг (Н22) і Старокостянтинів – Острог – Здолбунів – Рівне – Сарни – Житковичі (Білорусь) (Р05).

Майже 50 тис. студентів здобувають освіту в понад 20 навчальних закладах І-IV рівня акредитації. У переліку навчальних закладів краю відомий в Україні і за кордоном Національний університет водного господарства та природокористування. Рівне є значним осередком культури держави – тут працюють театри (обласний муздрамтеатр, ляльковий і декілька театрів-студій), філармонія, зал камерної та органної музики, низка музеїв, палаців і будинків культури, кінотеатрів, численні бібліотеки; у місті є декілька парків та зоопарк.

Рівненський обласний український музично-драматичний театр. Рівненський зоопарк – зоологічний парк загальнодержавного значення. Територія сягає 13,5 гектара, де живе 150 видів тварин (близько 500 екземплярів). У зоопарку демонструються 24 види тварин, занесених до міжнародної Червоної книги та Червоної книги України.

Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Рівненський зоопарк

Рівненський обласний краєзнавчий музей – головне зібрання матеріалів і предметів матеріальної та духовної культури Рівненщини.

Зал камерної та органної музики

Кінотеатри в Рівному – Кінопалац Україна та кіноцентр Ера

Дубенський замок князів Острозьких  є однією з найдавніших споруд міста Дубна. Первинною датою його забудови вважається 1492 рік.

Рівненщина. Базальтові стовпи

Замок князів Острозьких в Острозі. Цей замок – єдиний в Україні та Східній Європі одновежовий житловий замок, який зберігся до наших днів.

Межиріцький монастир-фортеця Церква монастиря – одна з двох найграндіозніших храмових споруд XV століття в Україні, а фортеця монастиря є першокласною фортецею XVIІ століття.

Тунель кохання. Це ботанічний феномен – зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель точної арочної форми.

Корецький Троїцький монастир. Стародавня обитель веде свою історію з ХІ століття.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne