Про університет

Національний університет водного господарства та природокористування один із найкращих багатопрофільних навчальних закладів України.

За сторічною історією вищого навчального закладу стоїть багато здобутків, прагнень, перемог, наукових досліджень та набутого досвіду з питань підготовки фахівців для різних галузей економіки України. НУВГП – це єдиний вищий навчальний заклад України, який готує кадри для водогосподарсько-меліоративного комплексу нашої держави. Університет – найбільший навчальний заклад Рівненщини, до складу якого входять 7 навчально-наукових інститутів, 5 навчально-консультаційних центрів, 5 коледжів. Національний університет водного господарства та природокористування проводить підготовку іноземних громадян за 27 акредитованими освітніми програмами ступеня освіти «бакалавр», за 29 акредитованими освітніми програмами освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», та 38 акредитованими освітніми програмами ступеня освіти «магістр».

З повним переліком акредитованих спеціальностей можна ознайомитись тут

Навчання здійснюється за денною, заочною, заочно-дистанційною формами. Період підготовки бакалаврів складає 4 роки і магістрів – 1,5-2 роки. Мовою навчання є українська. Іноземні громадяни, які не розмовляють мовою навчання, зараховуються на Відділення довузівської підготовки та профільного навчання: Термін навчання – 8 місяців.
      Якісну освіту студентів забезпечують 378 кандидатів наук, доценти, 62 доктори наук і професори. У штаті університету працюють 34 академіки та член-кореспонденти Академій наук України і зарубіжних країн. Підвищенню рівня професорсько-викладацького складу сприяє діяльність аспірантури і докторантури. Університет має потужну матеріально-технічну базу, яка відповідає сучасним вимогам підготовки фахівців. Навчальний процес проводиться в 7 навчальних корпусах, де функціонує понад 100 спеціалізованих аудиторій, кабінетів, лабораторій, класів, оснащених сучасною аудіовізуальною технікою, комп'ютерами та іншим технічним обладнанням. Навчальну, виробничу та інші практики студенти проходять у лабораторіях, майстернях, на навчальних полігонах університету, в провідних установах і підприємствах України, зарубіжних ВНЗ і підприємствах. Університет має розгалужені міжнародні зв'язки з університетами, підприємствами і організаціями Польщі, Німеччини, Франції, США, Грузії, Азербайджана, Туркменістана, Білорусії, Болгарії та багатьох інших країн світу. Наші випускники працюють у різних галузях як в Україні, так і за кордоном.

З 2013 року НУВГП – дійсний член Великої Хартії Університетів (Magna Charta Universitatum). Навчальний заклад нагороджений орденом Дружби народів, занесений до «Золотої книги ділової еліти України», неодноразовий переможець рейтингів «Золота фортуна», «Кращі підприємства України» у номінації «Вища освіта», переможець Всеукраїнського конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств і організації Рівненської області. Якщо Ви – молоді, енергійні, шукаєте свою життєву дорогу і Вам цікаві наші спеціальності, приходьте до НУВГП!
Вірте в себе і Ваші мрії стануть реальністю!

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, Україна, 33028
Тел. +38 (0362) 63-34-45
Факс: +38 (0362) 63 34 45
Веб-сторінка: www.nuwm.edu.ua

Приймальна комісія:
Тел.: + +38 (0362) 63-32-22

Рівень акредитації університету: IV
Навчання в НУВГП здійснюється на основі ліцензії Міністерства освіти і науки України серії АЕ № 636444 від 04.06.2015 р.
Форма власності: державна
Рік заснування: 1915
Іноземні студенти: з 1990 р.

Центр роботи з іноземними студентами та міжнародних відносин

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, 33028 Корпус №1, каб. 101 (1 поверх)
Телефон/факс: (0362) 63-34-45, 7-24 (внутрішній)
Skype: inter_office_Rivne