Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог.

Відділ роботи з іноземними студентами

Окорський Віталій Петрович

тел/факс: (0362) 63-34-45, вн. 6-41

Посада

Начальник відділу роботи з іноземними студентами Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП

Основні завдання

Поліщук Олена Іванівна

Срібна Євгенія Вікторівна

Провідний фахівецьз соціально-побутових питань

Посада

Провідний фахівець з реєстраційно-організаційного забезпечення

Основні завдання Основні завдання

• Залучає іноземних громадян на навчання в університет.
  • Перевіряє документи, які пред’являють іноземні громадяни при вступі до університету згідно чинного законодавства та оформляє їх особові справи.
  • Оформляє контракти на навчання іноземних студентів та слухачів підготовчого відділення.
  • Забезпечує дотримання вимог законодавства України, які стосуються паспортних та міграційних питань, реєстрації іноземних громадян, які навчаються в університеті.
  • Надає консультації іноземним студентам щодо питань нострифікації їх документів про освіту, легалізації випускних документів та поставлення „Апостиля” в МОН України.
  • Подає різного роду звітність щодо навчання іноземних студентів в університеті до Українського державного центру міжнародної освіти та Відділу ГІРФО УМВС України.

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.