Іноземному студенту

   

     Навчання в НУВГП здійснюється на основі ліцензії Міністерства освіти і науки України серії АЕ № 636444 від 04.06.2015 р., термін дії ліцензії – до 01.07.2024 року.

    Національний університет водного господарства та природокористування проводить підготовку іноземних громадян за 27 акредитованими освітніми програмами ступеня освіти «бакалавр», за 38 акредитованими освітніми програмами ступеня освіти «магістр».

     З повним переліком акредитованих спеціальностей можна ознайомитись за адресою: Акредитовані спеціальності

     Період підготовки бакалаврів складає 4 роки і магістрів – 1,5-2 роки. Мовою навчання є українська.

Іноземні громадяни, які не розмовляють мовою навчання, зараховуються на Підготовче відділення для іноземних громадян.

     Термін навчання – 8 місяців.

    Іноземці також мають можливість вступити до аспірантури або докторантури, якщо вони успішно закінчили університет і продемонстрували здатність до наукової та дослідницької діяльності. Термін навчання – 3 роки. Мова навчання – українська.

    Навчальний рік починається з 1 вересня і ділиться на два семестри, з вересня по січень та з лютого по червень. Тривалість кожного семестру складає 17-18 тижнів.  У кінці кожного семестру слідує 1-2 тижнева екзаменаційна сесія.

   Для отримання запрошення на навчання іноземцям слід звертатися з листом (поштою, факсом: +38 0362 63-34-45 або e-mail: smv@nuwm.edu.ua) в  Центр міжнародного співробітництва та освіти з проханням про прийняття у Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) на навчання.

    Документи, необхідні для оформлення запрошення на навчання:

1) копія паспортного документа іноземця; 

2) копія документа про здобутий рівень освіти з одержаними з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки.

3) письмова згода на збір та обробку персональних даних;

    Після отримання бланку запрошення на навчання до НУВГП іноземець зобов’язаний здійснити оплату візової підтримки на рахунок Українського державного центру міжнародної освіти за реквізитами: http://intered.com.ua/сплата-за-послуги

    Для отримання в’їзної візи іноземцю слід звернутися до найближчого Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про її отримання, приклавши до заяви запрошення на навчання в Національному університеті водного господарства та природокористування.

    Для громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Монголії, Російської Федерації, Таджикистану і Узбекистану запроваджено безвізовий режим в’їзду в Україну.

     У міжнародному аеропорту Бориспіль (м. Київ) Вас зустріне представник Національного університету водного господарства та природокористування або його довірене лице.

    Відповідно до чинного законодавства України іноземці вступають до навчальних закладів:

  • двічі на рік, до і на початку академічних семестрів (до 01 листопада і до 01 березня відповідно): для здобуття ступенів бакалавра, магістра;
  • упродовж року для навчання в аспірантурі, докторантурі та за програмами академічної мобільності.

    Документи, необхідні для вступу до Національного університету водного господарства та природокористування:

    Для вступу до НУВГП іноземець особисто подає до приймальної комісії заяву у паперовій формі.

До заяви іноземець додає:

  1. документ (оригінал та його копію) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
  2. додаток (оригінал та його копію) до документа про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (за наявності);
  3. академічну довідку, видану іноземним/українським навчальним закладом (у разі переведення або поновлення на навчання, починаючи з другого курсу, додається академічна довідка);
  4. оригінал та копію документа, в якому міститься інформація про зміст навчальної програми за попереднім ступенем (рівнем) вищої освіти, отримані кредити, тривалість навчання та  успішність з навчальних дисциплін при вступі для здобуття ступеня магістра або післядипломної освіти;
  5. копію паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства;
  6. поліс медичного страхування, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України;
  7. 4 фотокартки розміром 30 х 40 мм;
  8. копія посвідчення закордонного українця (за наявності).

    Документи, зазначені у підпунктах 1-5 цього пункту, мають бути перекладені українською мовою з нотаріальним засвідченням перекладу.

   Документи мають бути засвідчені в країні їх видачі у спосіб, який офіційно застосовується в цій країні для такого засвідчення, та легалізовані відповідною закордонною дипломатичною установою України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

   Окрім того, освітні документи зарахованих на навчання іноземців, видані навчальними закладами інших держав, проходять процедуру визнання в Україні відповідно до законодавства.

   У разі відсутності підтвердження автентичності документа іноземця про освіту або рівня отриманої їм освіти (впродовж одного року з моменту зарахування) навчальний заклад відраховує такого іноземця.

   Іноземці, які вступають до аспірантури, додатково подають реферат з обраної наукової спеціальності або офіційно засвідчений за місцем роботи/навчання кандидата список опублікованих наукових праць і винаходів.

   Для вступу до докторантури подаються додатково:

тематичний план дисертаційної роботи для здобуття наукового ступеня «доктор наук»;

копія диплома про присвоєння відповідного наукового ступеня.

    Додаткову інформацію та нормативні документи щодо навчання іноземців в Україні рекомендуємо переглянути на веб-сайті Міністерства освіти і науки України http://mon.gov.ua, а також Українського державного центру міжнародної освіти http://studyinukraine.gov.ua/

З переліком цін за навчання іноземців в НУВГП при вступі у 2016 році можна ознайомитися за адресою: Вартість навчання

Оплата здійснюється в національній валюті України – гривні – за курсом Національного банку України на день оплати.

Додаткові витрати також будуть необхідні на щорічній основі для:

реєстрації в Державній міграційній службі України (у звичайному порядку – 108 грн., у терміновому порядку – 161 грн.);

регулярного і невідкладного медичного страхування (420 грн.), страхування від нещасних випадків (30 грн.).

страхування відповідальності перед третіми особами, пов’язаної з видворенням (350 грн.)

Детальну інформацію отримайте в Центрі міжнародного співробітництва та освіти НУВГП:

Адреса: вул. Соборна, 11, м. Рівне, Україна, 33028

Тел. +38 (0362) 63-34-45

Факс: +38 (0362) 63-34-45

E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: inter_office_Rivne