Запрошення на навчання, процедура в'їзду

Запрошення видаються вищими навчальними закладами, які мають ліцензію на підготовку іноземців за акредитованими напрямами (спеціальностями), іноземцям, щодо яких навчальним закладом надається згода на прийом на навчання (стажування) за обраною спеціальністю, на отримання післядипломної освіти, навчання в аспірантурі та докторантурі незалежно від країни походження іноземця, строків та форми навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»). Також, послуги з організації набору іноземців на навчання можуть здійснювати суб’єкти господарювання (резиденти та нерезиденти) за наявності укладених із навчальними закладами договорів щодо надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.11.2013 р. за № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства»).

Національний університет водного господарства та природокористування видає іноземцям запрошення на навчання за формою, встановленою МОН України.

Для отримання запрошення на навчання іноземцям слід звертатися з листом (поштою, факсом: +38 0362 63-34-45 або e-mail: smv@nuwm.edu.ua) у Відділ міжнародних зв'язків Центру РІС та МЗ з проханням про прийняття у Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП) на навчання.

Документи, необхідні для оформлення запрошення на навчання:

1) копія паспортного документа іноземця;

2) копія документа про здобутий рівень освіти з одержаними з навчальних дисциплін оцінками (балами) або академічної довідки.

3) письмова згода на збір та обробку персональних даних;

Після отримання бланку запрошення на навчання до НУВГП іноземець зобов’язаний здійснити оплату візової підтримки на рахунок Українського державного центру міжнародної освіти за реквізитами: http://intered.com.ua/сплата-за-послуги

Уповноважене державне підприємство на підставі даних електронного журналу щотижня надає відповідним дипломатичним представництвам та консульським установам України інформацію щодо зареєстрованих запрошень (візову підтримку).

Запрошення на навчання необхідне для:

• одержання візи на в’їзд до України;
  • підтвердження мети в’їзду під час проходження паспортного контролю (перевіряється прикордонниками);
  • зарахування до університету.

Для отримання вїзної візи іноземцю слід звернутися до найближчого Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про її отримання, приклавши до заяви запрошення на навчання в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Для громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Монголії, Російської Федерації, Таджикистану і Узбекистану запроваджено безвізовий режим в’їзду в Україну.

Іноземні громадяни, що отримали візу в Україну, повинні повідомити Відділ міжнародних зв'язків Центру РІС та МЗ (поштою, факсом: +38 0362 63-34-45 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) про дату прибуття та номер рейсу літака для забезпечення їх зустрічі в аеропорту.

У міжнародному аеропорту Бориспіль (м. Київ) Вас зустріне представник Національного університету водного господарства та природокористування або його довірене лице.