Партнери

      Університет підтримує ділові стосунки з

   

     Університет є членом міжнародних наукових організацій: Великої Хартії університетів, Євразійської асоціації університетів, Міжнародної торгової палати, міжнародної асоціації «Глобальне водне партнерство», Норвезько-української торгової палати, Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності (МАНЕБ), Міжнародного Торфового Товариства, Міжнародної екологічної асоціації „Інтервір”.

   У рамках науково-технічного співробітництва університету з іноземними  партнерами у квітні 2016 р. університет став членом Європейської організації PADOR, яка містить базу даних європейських партнерів для реалізації грантових програм. У червні 2016 р. університет став членом Польсько-українського клубу бізнесу, який є платформою для сприяння ділової наукової активності його членів в Польщі та Україні. У червні 2016 р. університет приєднався до Глобальної ініціативи ООН і створив перший Соціальний звіт за міжнародними стандартами GRI. У звіті презентовані результати діяльності НУВГП з реалізації принципів Глобального договору ООН за 2014 - 2015 роки. 

    Університет здійснює міжнародну діяльність в рамках 111 угод про співпрацю з освітніми закладами зарубіжжя: Польщі, Грузії, Азербайджану, Таджикистану, Німеччини, Латвії, Росії, Болгарії, Франції та ін.

    У 2016 р. було укладено 12 угод: Технічним університетом – Варна (Болгарія), Люблінською Політехнікою (Польща), Консорціумом ініціаторів Кластера «Європа на Сході» (Польща), Інститутом природокористування Національної академії наук Білорусі (Білорусь), Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Міжнародним інститутом інновацій  (Польща), Наука – Освіта – Розвиток у Варшаві (Польща), Варшавським університетом природничих наук SGGW (Польща), Польсько-українським клубом бізнесу (Польща), Норвезько-українською торговою палатою (Норвегія), Жешувським університетом (Польща), Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі (Грузія), Східноєвропейським інститутом післядипломної освіти (Польща).

    За 2016 р. було підписано 3 договори з компаніями партнерами по набору іноземних громадян в співпраці з якими завідувачем кафедри економічної теорії Нікитенком Дмитром Валерійовичем було проведено профорієнтаційну роботу у навчальних закладах Гани, ректором університету Мошинським Віктором Степановичем проведено профорієнтаційну роботу у навчальних закладах Грузії та Еквадору.