Ректор

        Національний університет водного господарства та природокористування в минулому році відсвяткував своє 100 - річчя, але відчуває себе молодим завдяки енергії сердець 13 тисяч студентів, які здобувають вищу освіту за різними спеціальностями.

         Університет - найбільший навчальний заклад Рівненщини, до складу якого входять 8 навчально-наукових інститутів, 5 локальних центрів дистанційного навчання, інститут післядипломної освіти, Надслучанський інститут і 5 коледжів.

       Підготовка та перепідготовка фахівців, в тому числі і іноземних громадян, здійснюється за 32 спеціальностями та 40 спеціалізаціями бакалавра, 19 спеціальностями та 29 спеціалізаціями фахівця, 47 магістерськими освітніми програмами.

         Університет сьогодні - це сучасне академічне містечко, де створені всі умови для навчання, проживання, соціального захисту, побутового обслуговування, відпочинку і дозвілля студентів.

         На території студмістечка працюють: їдальня, магазин, спортивний корпус з комплексом відкритих майданчиків і стадіоном.

         Запрошуємо Вас на екскурсії по Національному університеті водного господарства та природокористування. Ви побуваєте в центрі студентського життя, побачите в яких аудиторіях студенти слухають лекції і виконують лабораторні роботи, за якими комп'ютерами працюють, якими приладами вчаться користуватися, щоб стати професіоналами своєї галузі, познайомитеся зі спеціальностями і світом професій нашого університету. Сподіваємося, що побачене допоможе Вам у майбутньому зробити правильний крок у виборі професійного шляху.

         Вірте в себе і Ваші мрії стануть реальністю!