Актуальні пропозиції

Шановні колеги,

     Вармінсько-Мазурський Університет в Ольштині розпочинає міждисциплінарну докторську програму з біоекономіки в цьому році.

      Навчання є безкоштовним, а кандидати, які приймаються до програми, отримають стипендії від 1500 до 2000 злотих на місяць.

Це може видатися нереальним, але можливість навчатися за кордоном (до того ж у хороших вишах) БЕЗКОШТОВНО є у багатьох українських випускників, про це можете детально ознайомитись прочитавши дану статтю.

Уряд Македонії запрошує іноземних студентів на навчання на програмах бакалавріату. Стипенді явиплачується протягом першого року і подовжується на ще три роки за умови успішного навчання студента. Студенти мають бути не старше 22 років. Для студентів з України передбачена одна стипендія.

«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне СТАЖУВАННЯ для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою:

«Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.
Дати: 20 червня-11 липня 2018 р.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в Науково-практичних семінарах та турі "Освіта в ЄС".

В програмі науково-практичні та навчально-методичні семінари, презентації, лекції, майстер-класи, можливість короткострокового міжнародного науково-педагогічного стажування.

Європейська волонтерська служба – один з проектів Європейської комісії та частина програми Еразмус+. Концепцію ЄВС було розроблено задля підвищення мобільності молоді, її громадської активності, культурної компетентності в умовах глобалізації та полегшення переходу до дорослого життя.

ЄВС розраховано на молодих людей віком від 17 до 30 років, які хочуть спробувати міжнародне волонтерство, дізнатись більше про суспільні проекти й пожити в іншій країні.

     До 2 осіб на навчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років);

  • До 10 осіб на часткове /семестрове навчання (бакалаврські програми, другий семестр навчального року);
  • До 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури.

Стипендіальна програма німецької економіки для України

Оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині  на 2019 р.

Мічиганський університет запрошує викладачів ЗВО взяти участь у програмі професійного розвитку Weiser Professional Development Fellowships.

В рамках програми кандидати можуть зробити короткі візити тривалістю від 4 тижнів до 3 місяців для проведення наукових досліджень.
Грант охоплює витрати на подорож в обидві сторони, проживання, медичне страхування, а також надає невеликі добові виплати.
Дедлайн – 15 вересня 2018 року.

Стипендії Estonian Development Cooperation кожного літа в університеті Тарту.

Доступні стипендії на участь у літніх програмах включають:

  • Juri Lotman and the Semiotics of Culture – двотижнева програма в Тарту.
  • Integrating Educational Technology with 21st Century Learning – двотижнева програма в Тарту.

     Дедлайн подачі заявок на початку квітня щороку (для більш точної інформації слідкуйте за інформаціією на веб-сайті). 

Запрошуються науково-педагогічні працівники НУВГП  для проходження навчання у мовній школі «ЕMPIRE». Захід буде проходити 28 травня 2018р. – 05 червня 2018р. в місті Кошице, Словаччина.

Усім бажаючим прийняти участь  у міжнародному заході необхідно до 15 квітня 2018 року (до 24:00) зареєструватися на сайті заходу http://centresipd.com/pages/174.

Результатом проведення даного заходу стане отримання мовного сертифікату, відповідно до рівня знань кожного з учасників.

Більш детальна інформація  за телефоном 067-768-52-64.

Німецький Федеральний Фонд 
Охорони Навколишнього Середовища
Deutsche Bundesstiftung
Термін подання заявки на німецькій або англійській мові: 
10 березня 2018 року