Nagroda im. Iwana Wyhowskiego

    Премія імені Івана Виговського на 2017/2018 навчальний рік

 Премія імені Івана Виговського була започаткована Варшавським університетом спільно з вісьмома польськими  закладами вищої освіти, з метою визнання заслуг громадян України у розвитку науки, культури та суспільного життя, побудови демократичної держави спрямованої до Європи, у дослідженні історичних, сучасних і майбутніх зв’язків України з Польщею та Європою.

Щороку цією премією нагороджується два українські науковці, які представляють гуманітарні та природничі царини

  Лауреат нагороди в області гуманітарних наук отримає можливість річного стажування в шести польських університетах, де він/вона зможе виступити з лекціями на теми, пов'язані з історією чи сучасністю України та регіону, українсько-польськими відносинами, а також працювати в архівах і займатися дослідницькою діяльністю.

 Кінцевий термін подання заявок на Премію імені Івана Виговського  до 15 січня щороку.

 Стажування в рамках премії для представників точних, суспільних, економічних, технічних, сільськогосподарських дисциплін та бібліотекарства дасть змогу провести дослідження на базі двох польських університетів протягом 4 місяців.

Заявки з описом досягнень кандидата від навчальних закладів та організацій а також від приватних осіб (за умови підтримки закладом вищої освіти) необхідно надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 січня 2018 року.