Program Stypendialny im. Lane'a Kirklanda

   

PROGRAM STYPENDIALNY IM. LANE'A KIRKLAND 2017/2018

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда підтримує лідерів і фахівців за допомогою надання стипендій на річне додаткове навчання в Польщі.

Стипендія Кіркланда триває 9,5 місяця і починається з орієнтовно-підготовчої програми. Її метою є підготовка стипендіатів до перебування в Польщі через освоєння мови і наближення повсякденної дійсності, а також згуртування учасників з різних країн, з різним досвідом, освітою і поглядами. Елементом орієнтовною сесії є урочиста церемонія відкриття Програми, що проходить в вузі, який створюється сесію.

Академічні центри в Кракові, Варшаві, Лодзі,Познані, Вроцлаві,Любліні.

Протягом академічного року стипендіати зустрічаються чотири рази на об'єднувально-тематичних зустрічах. Метою «з'їздів» є поглиблення контактів між стипендіатами, що має злучити їх до подальшої співпраці, а також ознайомлення їх з різними містами / регіонами Польщі. Професійні стажування організовуються координаторами і науковими опікунами в другому семестрі програми. Більшість стипендіатів вирішує брати участь в двох-і тритижневих стажуваннях, хоча бувають також стажування, які тривають більше місяця, іноді в декількох установах.

Центральним пунктом участі в Програмі Кіркланда є написання і захист дипломної роботи. Дипломна робота складається з двох семестрових робіт, які стипендіати мають написати в кінці кожного семестру. У договорі, який укладається з стипендіатом визначається обсяг роботи (мінімум 50 сторінок), а також термін її передання науковому керівнику. Захист дипломних робіт проходять в вузах як правило в кінці травня - першій половині червня. Захист роботи виглядає наступним чином: перша частина - це близько 10-хвилинне уявлення дипломної роботи стіпедіатом (мета роботи, джерела, теза, висновки), а потім стипендіат відповідає на два питання, які доповнюють перше висловлювання. Рівень робіт є високим, в спеднем більше 75% стипендіатів отримує за свої роботи оцінку «дуже добре».

Спеціальності:

 • економіка і менеджмент;
 • адміністрація /менеджмент;
 • державне управління;
 • право;
 • суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);
 • політологія і міжнародні відносини;
 • політика розвитку та гуманітарна допомога.

Обов’язкові вимоги:

 • громадянство і постійне проживання в одній із вищевказаних держав (особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, не можуть претендувати на отримання стипендії Кіркланда);
 • повна вища освіта (ступінь магістра);
 • вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років);
 • знання польської мови (на рівні, достатньому для участі в лекціях та семінарських заняттях, а також для написання дипломної роботи) або знання англійської мови – у випадку обрання кандидатом конкретного навчального курсу на цій мові (в такій ситуації достатнім вважається пасивне знання польської мови). Під час співбесіди обов’яково потрібно показати знання польської мови як мінімум на рівні В1 (якщо робота буде писатися польською) або принаймі А1 (робота буде писатися англійською);

Кінцевий термін подання заявок на Програму імені Лейна Кіркланда до 1 березня щороку.

Детальна  інформація  http://www.kirkland.edu.pl/ru/