Зарубіжні ВНЗ-партнери

  Державний Університет “Люблінська Політехніка”

Politechnika Lubelska

         Люблінська Політехніка (Politechnika Lubelska) - один з п'яти державних навчальних закладів Любліна, проте єдиний вищий навчальний заклад технічного профілю. Привабливість Університету виражається насамперед високим рівнем навчання і сучасною пропозицією освіти. Люблінська Політехніка пропонує освітні програми на першому вченому ступені - бакалавр, на рівні інженера, магістра, доктора. Більшість освітніх напрямків Університету, на яких здійснюється навчання, отримало позитивну оцінку якості освіти Державної акредитаційної комісії. Люблінська Політехніка виконує експертизи і проводить консультаційну діяльність. Результатом досліджень у цих областях є численні наукові публікації, а також патенти і захисні права. 

 

                               Університет Економіки в Бидгощі

                              Wyższa Szkola Gospodarki w Bydgoszczy

Університет Економіки в Бидгощі (Wyższa Szkola Gospodarki w Bydgoszczy) – це приватний вищий навчальний заклад, який пропонує 19 напрямків навчання і понад 80 спеціальностей, а також більше 80 напрямків післядипломного навчання.
Університет розташований в самому серці міста Бидгощ, обіймає площу 8 га і є найбільшим в даному регіоні. Університет гарантує чудові умови для навчання. Заняття відбуваються в спеціально спроектованих аудиторіях, обладнаних цифровими мультимедійними проекторами, добре оснащених комп’ютерних кабінетах з усіма необхідними програмами та кабінетах для вивчення іноземних мов.
На території Університету розташована бібліотека з широким вибором необхідної літератури. Всі студенти мають вільний доступ до комп’ютерів із підключенням до швидкісного Інтернету (WI-FI). Крім цього, на території університету діють рекреаційно-спортивні та культурні об’єкти, а також Музей фотографії.
Для тих, хто любить спорт, працюють спортивний та танцювальний зали, баскетбольні, волейбольні, футбольні та інші спортивні секції.