Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог

Україна – держава Центрально-Схiдної Європи. Столиця – місто Київ.

Загальна інформація

Україна межує з Росією, Білорусією, Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою
Територія – 603,7 тис. кв. км.
Населення – 42 млн., із них.
В адміністративному складі України – Автономна Республіка Крим та 24 області.
Україна є членом Організації Об’єднаних Націй, Ради Європи, ЮНЕСКО та майже 40 впливових міжнародних організацій, програм і проектів – таких як Світовий банк реконструкції та розвитку, Міжнародний валютний фонд, Міжнародна організація праці, Світова організація торгівлі та інших.
Природні ресурси: залізна руда, вугілля, марганець, нікель, уран, нафта, газ та інші.
Промисловість: металургія, машино- та приладобудування, авіакосмічна, добувна, переробна, хімікофармацевтична та інші галузі.
Грошова одиниця – гривня.

Культура
УКРАЇНА – держава з високорозвиненою промисловістю, сільським господарством, наукою і культурою.
Наука, освіта: Національна Академія Наук України.
1400 науково-дослідних інститутів.
Більше 1 млн. студентів вищих навчальних закладів, у т.ч. 40 тис. студентів-іноземців.

313 – вищих навчальних закладів.

Національні страви
Борщ – одна з найпопулярніших страв в Україні, існує 3 види борщу: червоний, щавлевий, холодний.
Вареники – варене тісто з різними начинками – традиційна українська страва.
Деруни або пляцки з тертої картоплі – улюблена повсякденна страва українців, зазвичай подається зі сметаною.
Сало – корисне, смачне і ситне, до того ж довго зберігається.
Голубці – страва готується з листя свіжої чи кислої капусти та начинки з м’яса, рису чи гречки, кукурудзяних чи пшоняних круп, картоплі, квасолі, грибів, цибулі, моркви та прянощів.

Клімат
Клімат – помірно континентальний і тільки на півдні Криму – субтропічний.
В Україні яскраво виражені 4 сезони: осінь – з вересня по листопад, зима – з грудня по лютий, весна – з березня по травень, літо – з червня по серпень.
Середня t° січня - 7°С, липня +23°С.
Найбільша річка – Дніпро.
Найбільша гірська система – Карпати.

Зв’язок, інтернет
Основними GSM операторами в Україні є Київстар, МТС Україна / Vodafone та Lifecell.
Основні постачальники послуг широкосмугового доступу в Інтернет в Україні: Укртелеком, Київстар, МТС, Воля, Тріолан.
Всі міста обласного значення мають покриття 3G.

Місця, які варто побачити
Київ
Львів
Камянець-Подільський
Чернівці

Луцьк
Одеса
Харків
Ужгород

Державні свята

1 січня – Новий рік;
7 січня – Різдво Христове;
8 березня – Міжнародний жіночий день;
1 травня – Пасха;
1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих;
9 травня – День Перемоги;
19 червня – Трійця;
28 червня – День Конституції України;
24 серпня – День незалежності України;
14 жовтня – День захисника України.