Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог

Наше місто Рівне

Рівне – місто обласного значення в Україні, розташоване на північному заході країни.

Рівне третє за чисельністю населення місто в Західній Україні, після Львова і Чернівців. Рівне – центр Рівненської області.  Площа області становить 20,1 тис. км (3,3 % площі території України). Межує на півночі з Брестською та Гомельською областями Білорусі, на сході з Житомирською, на південному сході з Хмельницькою, на півдні з Тернопільською, на південному заході із Львівською, на заході з Волинською областями. Область перетинають автомагістралі Київ – Варшава, Київ – Берестя, Київ –Львів, Львів – Житомир, Київ – Чернівці. Місто розташоване на річці Устя. Через місто проходить автошляхи Київ – Житомир – Рівне – Дубно – Львів – Чоп (М06, частина E40), Рівне – Луцьк – Устилуг (Н22) і Старокостянтинів – Острог – Здолбунів – Рівне – Сарни – Житковичі (Білорусь) (Р05).

Майже 50 тис. студентів здобувають освіту в понад 20 навчальних закладах І-IV рівня акредитації. У переліку навчальних закладів краю відомий в Україні і за кордоном Національний університет водного господарства та природокористування. Рівне є значним осередком культури держави – тут працюють театри (обласний муздрамтеатр, ляльковий і декілька театрів-студій), філармонія, зал камерної та органної музики, низка музеїв, палаців і будинків культури, кінотеатрів, численні бібліотеки; у місті є декілька парків та зоопарк.

Рівненський обласний український музично-драматичний театр. Рівненський зоопарк – зоологічний парк загальнодержавного значення. Територія сягає 13,5 гектара, де живе 150 видів тварин (близько 500 екземплярів). У зоопарку демонструються 24 види тварин, занесених до міжнародної Червоної книги та Червоної книги України.

Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Рівненський зоопарк

Рівненський обласний краєзнавчий музей – головне зібрання матеріалів і предметів матеріальної та духовної культури Рівненщини.

Зал камерної та органної музики

Кінотеатри в Рівному – Кінопалац Україна