Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог

 

Конкурс у рамках програми індивідуальної мобільності Еразмус+: КА1

Конкурс у рамках програми індивідуальної мобільності Еразмус+: КА1

Шановні студенти,

Оголошено конкурс на участь у програмі обміну з Люблінською Політехнікою у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +»: КА1.

Термін навчання за програмою мобільності для студентів: лютий 2019 р. – червень 2019 р.

 

Мова навчання: англійська.

Дедлайн подачі документів – 23.11.2018 року.

Студенти у рамках програми мобільності отримують стипендію, яка покриває всі витрати на навчання, проживання, харчування та подорожі. Детальніше з умовами реалізації програми академічного обміну у Люблінській Політехніці можна ознайомитися у документі - LUT International Students and Staff GUIDE.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:

  1. CV / резюме в форматі EUROPASS >.
  2. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови.
  3. Витяг із залікової книжки (перекладений).
  4. Рекомендаційний лист (для студентів - від завідувача кафедри).
  5. Аплікаційну форму (заповнити за посиланням - http://www.bwm.pollub.pl/erasmusplus-af.en).
  6. Договір про навчання. Перелік дисциплін на вибір на 2018/2019 академічний рік знаходиться тут.  - http://bwm.pollub.pl/ects-1819.en. З правилами заповнення договору можна ознайомитися за посиланням - https://drive.google.com/open?id=1ecKzXNI7l2DfpjCWR3uw5KEOQS75FwU-
  7. Копія першої сторінки закордонного паспорта.
  8. 2 фото розміром 3,5*4,5 см.
  9. Копія страхового полісу на весь термін навчання.

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Erasmus+2018/2019 та прізвище претендента (Erasmus+2018_Ivanova), та бути надісланий на електронну адресу Відділу міжнародних зв'язків НУВГП: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У темі листа вказати: Erasmus+2018/2019_Ivanova.

За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв'язків НУВГП за адресою: вул. Соборна, 11, 1-ий корпус, каб. 101, координатор – Власюк Галина Миколаївна, тел. 0966499872.

LUT International Students and Staff GUIDE.pdf

Роз'яснення щодо заповнення Договору.pdf

Як взяти участь у конкурсі.docx

Learning Agreement_1.docx

Incoming students presentation for partners.pdf

 

 

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.