Єдиний в Україні вищий навчальний заклад водогосподарського профілю. Заклад є навчально-науковим комплексом, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, науково-педагогічних кадрів, забезпечує підвищення кваліфікації та проводить науково-дослідницьку роботу. Університет - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, надає послуги із здобуттям вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог

 

Програми навчання в Університеті Мельбурна

Дедлайн: 31 грудня 2018 р.

Деталі: http://goo.gl/Wx7uLL

Щороку Уряд Австралії виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури та аспірантури в університеті Мельбурна.

 

Спеціальності: всі спеціальності.

Рівень: магістратура (термін навчання - 2), аспірантура (4 роки).

Розмір гранту:

  • Покриття коштів на навчання
  • Медичне страхування
  • Щомісячна стипендія
  • Тревел-грант
  • Допомога по догляду за дитиною або під час хвороби

Спосіб подачі заявки: якщо аплікант подається на курс, але ще не зарахований, він буде автоматично розглянутий як кандидат на отримання стипендії.

Якщо аплікант зарахований на курс, йому слід пройти кроки, описані в онлайн-заявці.

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.