Відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань

НІКИТЕНКО ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ

Посада

Начальник відділу організації міжнародної освіти Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП

Основні завдання

• Систематизація та планування роботи відділу організації міжнародної освіти.
  • Організація підготовки матеріалів із ліцензування та акредитації з надання освітніх послуг щодо підготовки іноземних громадян за базовими акредитованими освітніми програмами (спеціальностями) в межах ліцензійного обсягу та контроль.
  • Контроль строків дії ліцензії на право підготовки іноземних громадян за акредитованими освітніми програмами в Університеті за ступенями освіти «бакалавр» та «магістр».
  • Контроль за розробкою навчальних планів на предмет відповідності вимогам МОН України в частині навчання іноземних студентів.
  • Контроль за розробкою графіка навчального процесу, складанням розкладу занять та підсумкового контролю іноземних студентів.
  • Організація процесу проведення підсумкового контролю (державна атестація, захист випускних кваліфікаційних магістерських (дипломних) робіт) іноземними студентами.
  • Безпосередній зв’язок з навчально-науковими інститутами, на освітніх програмах (спеціальностях) яких навчаються іноземні студенти.
  • Забезпечення підготовки та перевірки документів про вищу освіту студентам випускникам-іноземцям.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. вн. - 6-41

СРІБНА ЄВГЕНІЯ ВІКТОРІВНА

Посада

Провідний фахівець з міграційних та паспортно-візових питань

Основні завдання
  • Здійснення процедури документального оформлення іноземних громадян, що прибули на навчання до НУВГП.
  • Перевірка документів, які надають іноземні громадяни під час вступу до університету згідно чинного законодавства та оформлення їхніх особових справ.
  • Оформлення контрактів на навчання іноземних студентів.
  • Консультування та допомога іноземним громадянам щодо своєчасного оформлення відповідних документів для отримання або продовження дії посвідки на тимчасове проживання в Україні на період навчання в університеті.
  • Консультування щодо процедури визнання іноземних кваліфікацій документів про освіту, які подаються ними під час вступу до університету.
  • Консультування іноземних студентів-випускників НУВГП щодо питань легалізації випускних документів та проставлення "Апостиля" в МОН України.
  • Здійснення організаційно-правової підтримки іноземців, які бажають отримати вищу освіту в університеті.

КРЕЙЧ ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

Посада

Провідний фахівець з організації навчального процесу іноземних студентів

Основні завдання

• Перевірка документів, які надають іноземні громадяни під час вступу до університету, відповідно до чинного законодавства та оформлення їхніх особових справ.
  • Оформлення контрактів на навчання іноземних студентів.
  • Підготовка матеріалів із ліцензування та акредитації з надання освітніх послуг щодо підготовки іноземних громадян за базовими акредитованими освітніми програмами (спеціальностями).
  • Визначення дисциплін, які іноземні студенти повинні здавати згідно з їх робочим навчальним планом.
  • Складання розкладу занять та екзаменів для іноземних студентів.
  • Узгодження з навчально-методичним відділом університету аудиторного фонду для організації навчального процесу іноземних студентів.