Відділ організації міжнародної освіти

НІКИТЕНКО ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ

Посада

Начальник відділу організації міжнародної освіти Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП

Основні завдання

• Систематизація та планування роботи відділу організації міжнародної освіти.
  • Організація підготовки матеріалів із ліцензування та акредитації з надання освітніх послуг щодо підготовки іноземних громадян за базовими акредитованими освітніми програмами (спеціальностями) в межах ліцензійного обсягу та контроль.
  • Контроль строків дії ліцензії на право підготовки іноземних громадян за акредитованими освітніми програмами в Університеті за ступенями освіти «бакалавр» та «магістр».
  • Контроль за розробкою навчальних планів на предмет відповідності вимогам МОН України в частині навчання іноземних студентів.
  • Контроль за розробкою графіка навчального процесу, складанням розкладу занять та підсумкового контролю іноземних студентів.
  • Організація процесу проведення підсумкового контролю (державна атестація, захист випускних кваліфікаційних магістерських (дипломних) робіт) іноземними студентами.
  • Безпосередній зв’язок з навчально-науковими інститутами, на освітніх програмах (спеціальностях) яких навчаються іноземні студенти.
  • Забезпечення підготовки та перевірки документів про вищу освіту студентам випускникам-іноземцям.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. вн. - 6-41

БРИЖАТА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

Посада

Провідний фахівець з планування та контролю навчального процесу іноземців

Основні завдання

• Перевірка документів, які надають іноземні громадяни під час вступу до університету, відповідно до чинного законодавства та оформлення їхніх особових справ.
  • Оформлення контрактів на навчання іноземних студентів.
  • Підготовка матеріалів з ліцензування та акредитації з надання освітніх послуг щодо підготовки іноземних громадян за базовими акредитованими освітніми програмами (спеціальностями).
  • Участь у розробці, збір та зберігання навчальних планів для підготовки іноземних студентів за базовими акредитованими освітніми програмами (спеціальностями).
  • Контроль за наявністю та повнотою в навчальних планах освітніх програм (спеціальностей) для іноземних студентів обов’язкової навчальної дисципліни «Українська мова як іноземна».
  • Складання графіка навчального процесу іноземних студентів заочної форми навчання.
  • Контроль за правильністю і повнотою підготовленої інформації для оформлення та видачі академічних довідок.
  • Контроль за правильністю оформлення навчально-науковими інститутами дипломів та додатків до дипломів іноземців-випускників відповідно до вимог МОН України.

КРЕЙЧ ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

Посада

Провідний фахівець з організації навчального процесу іноземців

Основні завдання

• Оформлення контрактів на навчання іноземних студентів.
  • Підготовка матеріалів із ліцензування та акредитації з надання освітніх послуг щодо підготовки іноземних громадян за базовими акредитованими освітніми програмами (спеціальностями).
  • Визначення дисциплін, які іноземні студенти повинні здавати згідно з їх робочим навчальним планом.
  • Складання розкладу занять та екзаменів для іноземних студентів.
  • Узгодження з навчально-методичним відділом університету аудиторного фонду для організації навчального процесу іноземних студентів.