Відділ роботи з іноземними громадянами

ОКОРСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ПЕТРОВИЧ

Посада

Начальник відділу роботи з іноземними студентами Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП

Основні завдання

• Систематизація та планування роботи відділу роботи з іноземними студентами.
  • Контактування з представниками зарубіжних країн, відповідальними працівниками інших навчальних закладів із питань діяльності Відділу.
  • Систематизація і планування роботи щодо здійснення інформаційного, медичного, побутового, академічного та культурного супроводу іноземних студентів під час їхнього перебування в НУВГП.
  • Організація зустрічей, поселень у гуртожитки та здійснення процедури документального оформлення іноземних громадян, що прибувають на навчання до НУВГП.
  • Контроль за виконанням фінансових зобов'язань між університетом та іноземними студентами.
  • Контроль за дотриманням та своєчасним оформленням відповідних документів для отримання або продовження дії посвідки на тимчасове проживання в Україні на період навчання в Університеті.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел./факс: (0362) 63-34-45, вн. - 6-41

ПОЛІЩУК ОЛЕНА ІВАНІВНА

Посада

Провідний фахівець з соціально-побутових питань

Основні завдання

• Зустріч іноземних громадян та поселення їх у гуртожитки НУВГП.
  • Ознайомлення іноземних студентів із правилами внутрішнього розпорядку університету, правилами проживання в гуртожитку та організація виховної роботи з ними за місцем проживання.
  • Підготовка пропозицій щодо переведення з інших ВНЗ та поновлення раніше відрахованих іноземних студентів.
  • Оформлення контрактів на навчання в НУВГП іноземних громадян.
  • Оформлення та видача довідок, виписок із залікових книжок, виписок із наказів іноземним студентам згідно з наявною документацією.
  • Підготовка інформації щодо контингенту іноземних студентів за запитами.
  • Оформлення документів (залікові книжки, студентські квитки), особистих навчальних карт, зберігання оформлення та ведення особових справ іноземних студентів для передачі в архів.
  • Взаємодія в роботі з органами внутрішніх справ, органами безпеки, органами міграційної служби, земляцтвами іноземних громадян.

БРИЖАТА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

Посада

Провідний фахівець з адаптаційної та культурно-виховної роботи

Основні завдання

• Контроль проведення обстеження стану здоров’я іноземних студентів під час їх прибуття з-за кордону, надавати необхідну інформацію в органи та установи охорони здоров’я.
  • Контроль спільно із завідувачем Відділення за наданням кафедрами відповідної документації, планувати та організовувати наради з відповідальними за роботу з іноземними студентами в навчально-наукових інститутах, на кафедрах.
  • Підготовка пропозицій щодо переведення з інших ЗВО та поновлення раніше відрахованих іноземних студентів.
  • Оформлення контрактів на навчання в НУВГП іноземних громадян.
  • Сприяння оформленню документів (залікові книжки, студентські квитки), особистих навчальних карт, зберігання, оформлення та ведення особових справ іноземних студентів для передачі в архів.
  • Зустріч іноземних громадян та участь в їх поселенні в гуртожитках НУВГП.
  • Ознайомлення іноземних студентів із правилами внутрішнього розпорядку університету, правилами проживання в гуртожитку та організування виховної роботи з ними за місцем проживання.
  • Оформлення та видача довідок, виписок із залікових книжок, виписок з наказів іноземним студентам згідно з наявною документацією.