Актуальні пропозиції

Ви хочете навчатись у справді міжнародному оточенні в Німеччині, відомій сильною економікою в Європі? Тоді Вам до ESB Business School.
Факультет математики й фізики в Ганновері один із найкращих у цій галузі в Німеччині.
У серці Європи знаходиться столичний регіон Нюрнберг — дім для одного з німецьких найстаріших і найбільш впізнаваних університетів: Університет ім. Фрідріха-Александра (FAU).
Англомовні магістерські програми Оффенбурзькому університеті (Німеччина).

Стажування в Німеччині

1 вересня 2019, 9:46 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Набір на стажування в підприємстві Gartenbau Peter Heidkamp.
Можливість роботи в Норвегії (м. Драммен).
Унікальна можливість набути безцінного досвіду роботи в Європейській Комісії або одному з її відомчих інститутів.

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.