Актуальні пропозиції

Німецький федеральний фонд довкілля (DBU) надає стипендії випускникам вищих навчальних закладів з України з метою підвищення своєї кваліфікації у сферах екології та захисту природи для подолання екологічних і природоохоронних викликів у своїй державі.
Уряд Китайської Народної Республіки надав громадянам України стипендії на 2019-2020 навчальний рік. Китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2019/2020 навчальний рік. Прийом громадян України до закладів вищої освіти КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.
Шановні колеги, Вармінсько-Мазурський Університет в Ольштині розпочинає міждисциплінарну докторську програму з біоекономіки в цьому році. Навчання є безкоштовним, а кандидати, які приймаються до програми, отримають стипендії від 1500 до 2000 злотих на місяць.
Уряд Македонії запрошує іноземних студентів на навчання на програмах бакалавріату. Стипенді явиплачується протягом першого року і подовжується на ще три роки за умови успішного навчання студента. Студенти мають бути не старше 22 років. Для студентів з України передбачена одна стипендія.
«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне СТАЖУВАННЯ для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.Дати: 20 червня-11 липня 2018 р.

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.