Актуальні пропозиції

Капітула Нагороди імені Івана Виговського оголосила набір кандидатів на отримання головної нагороди та проходження наукових стажувань у 2020–2021 навчальному році.
Уряд КНР виділив 45 стипендій на навчання або стажування українці – заявки прийматимуть до 27 грудня.
Стажування для студентів у Турецькій Республіці, Північному Кіпрі, Об’єднаних Арабських Еміратах.
Ви хочете навчатись у справді міжнародному оточенні в Німеччині, відомій сильною економікою в Європі? Тоді Вам до ESB Business School.
Факультет математики й фізики в Ганновері один із найкращих у цій галузі в Німеччині.
У серці Європи знаходиться столичний регіон Нюрнберг — дім для одного з німецьких найстаріших і найбільш впізнаваних університетів: Університет ім. Фрідріха-Александра (FAU).
Англомовні магістерські програми Оффенбурзькому університеті (Німеччина).

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.