Розпочни свій кар'єрний розвиток в найбільш інноваційному університеті Німеччини

29 грудня 2019, 7:08 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 24 разів

У серці Європи знаходиться столичний регіон Нюрнберг — дім для одного з німецьких найстаріших і найбільш впізнаваних університетів: Університет ім. Фрідріха-Александра (FAU).

Університет пропонує 39 тисячам студентів з усього світу ідеальне інноваційне середовище, щоб розпочати їхню кар'єру в інженерії, бізнес-справах, природничих науках, медицині, правознавстві й гуманітарних науках.

Деталі на вебсайті FAU.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.