Розпочни свій кар'єрний розвиток в найбільш інноваційному університеті Німеччини

29 грудня 2019, 7:08 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 94 разів

У серці Європи знаходиться столичний регіон Нюрнберг — дім для одного з німецьких найстаріших і найбільш впізнаваних університетів: Університет ім. Фрідріха-Александра (FAU).

Університет пропонує 39 тисячам студентів з усього світу ідеальне інноваційне середовище, щоб розпочати їхню кар'єру в інженерії, бізнес-справах, природничих науках, медицині, правознавстві й гуманітарних науках.

Деталі на вебсайті FAU.

Оцініть матеріал!