Розпочни свій кар'єрний розвиток в найбільш інноваційному університеті Німеччини

29 грудня 2019, 7:08 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 94 разів

У серці Європи знаходиться столичний регіон Нюрнберг — дім для одного з німецьких найстаріших і найбільш впізнаваних університетів: Університет ім. Фрідріха-Александра (FAU).

Університет пропонує 39 тисячам студентів з усього світу ідеальне інноваційне середовище, щоб розпочати їхню кар'єру в інженерії, бізнес-справах, природничих науках, медицині, правознавстві й гуманітарних науках.

Деталі на вебсайті FAU.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.