Вивчення фізики, математики, метеорології або нанотехнологій у Ганновері

29 грудня 2019, 6:36 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 98 разів

Факультет математики й фізики в Ганновері один із найкращих у цій галузі в Німеччині.

Університетські міжнародні магістерські програми з фізики, математики й метеорології (навчання англійською або німецькою) і магістерська програма з нанотехнологій (німецькою) міжнародного рівня й різноманітні інноваціі забезпечують кар'єрними перспективами.

Більше інформації на вебсайті університету.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)