Вивчення фізики, математики, метеорології або нанотехнологій у Ганновері

29 грудня 2019, 6:36 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 27 разів

Факультет математики й фізики в Ганновері один із найкращих у цій галузі в Німеччині.

Університетські міжнародні магістерські програми з фізики, математики й метеорології (навчання англійською або німецькою) і магістерська програма з нанотехнологій (німецькою) міжнародного рівня й різноманітні інноваціі забезпечують кар'єрними перспективами.

Більше інформації на вебсайті університету.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.