Вивчення фізики, математики, метеорології або нанотехнологій у Ганновері

29 грудня 2019, 6:36 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 98 разів

Факультет математики й фізики в Ганновері один із найкращих у цій галузі в Німеччині.

Університетські міжнародні магістерські програми з фізики, математики й метеорології (навчання англійською або німецькою) і магістерська програма з нанотехнологій (німецькою) міжнародного рівня й різноманітні інноваціі забезпечують кар'єрними перспективами.

Більше інформації на вебсайті університету.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.