Справді міжнародне — навчання в ESB Business School

29 грудня 2019, 6:53 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 99 разів

Ви хочете навчатись у справді міжнародному оточенні в Німеччині, відомій сильною економікою в Європі? Тоді Вам до ESB Business School.

ESB Business School пропонує програми для студентів, випускників, а також спеціальні програми у сфері управління бізнесом і бізнес-проектування (німецькою та/або англійською мовами), забезпечуючи широкою мережею компаній-партнерів і міжнародних партнерів-університетів.

Більше інформації на вебсайті ESB Business School.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)