Справді міжнародне — навчання в ESB Business School

29 грудня 2019, 6:53 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 19 разів

Ви хочете навчатись у справді міжнародному оточенні в Німеччині, відомій сильною економікою в Європі? Тоді Вам до ESB Business School.

ESB Business School пропонує програми для студентів, випускників, а також спеціальні програми у сфері управління бізнесом і бізнес-проектування (німецькою та/або англійською мовами), забезпечуючи широкою мережею компаній-партнерів і міжнародних партнерів-університетів.

Більше інформації на вебсайті ESB Business School.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. В складі Центру функціонують три відділи: міжнародних зв'язків, роботи з іноземними студентами та відділ організації міжнародної освіти.

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання та адаптація останніх в університеті та українському середовищі вцілому.