Справді міжнародне — навчання в ESB Business School

29 грудня 2019, 6:53 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 99 разів

Ви хочете навчатись у справді міжнародному оточенні в Німеччині, відомій сильною економікою в Європі? Тоді Вам до ESB Business School.

ESB Business School пропонує програми для студентів, випускників, а також спеціальні програми у сфері управління бізнесом і бізнес-проектування (німецькою та/або англійською мовами), забезпечуючи широкою мережею компаній-партнерів і міжнародних партнерів-університетів.

Більше інформації на вебсайті ESB Business School.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.