Fulbright Visiting Scholar Program

15 жовтня 2019, 2:05 pm
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 15 разів

Fulbright Visiting Scholar Program дає можливість проводити дослідження в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців.

Анкету для участі Ви можете знайти за посиланням.

Із детальною інформацією про умови й необхідні документи можна ознайомитися на сайті Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Кінцевий термін подачі документів 15 жовтня 2019 року.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)