Fulbright Visiting Scholar Program

15 жовтня 2019, 2:05 pm
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 15 разів

Fulbright Visiting Scholar Program дає можливість проводити дослідження в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців.

Анкету для участі Ви можете знайти за посиланням.

Із детальною інформацією про умови й необхідні документи можна ознайомитися на сайті Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Кінцевий термін подачі документів 15 жовтня 2019 року.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.