Конкурс есе

30 вересня 2019, 11:31 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 14 разів

Стартував четвертий раунд молодіжного конкурсу есе на європейську тематику.

У рамках проекту "Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією" відбувається четвертий раунд конкурсу есе для молоді (до 30 років).

Основні вимоги до есе:

  • обсяг - до 3 000 слів;
  • тема - будь-яка тема, що стосується Угод про асоціацію України, Молдови, Грузії з Європейським Союзом;
  • мова - англійська.

Конкурс проводиться між країнами:

  • Україна;
  • Молдова;
  • Грузія.

Есе подати до 30 вересня 2019 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.