Конкурс есе

30 вересня 2019, 11:31 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 14 разів

Стартував четвертий раунд молодіжного конкурсу есе на європейську тематику.

У рамках проекту "Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією" відбувається четвертий раунд конкурсу есе для молоді (до 30 років).

Основні вимоги до есе:

• обсяг - до 3 000 слів;
  • тема - будь-яка тема, що стосується Угод про асоціацію України, Молдови, Грузії з Європейським Союзом;
  • мова - англійська.

Конкурс проводиться між країнами:

• Україна;
  • Молдова;
  • Грузія.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти за посиланням.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)