Стипендія на навчання для здобуття ступеня доктора філософії

1 грудня 2019, 8:57 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 20 разів

Стипендія на навчання для здобуття ступеня доктора філософії у Баварських університетах (Федеративна Республіка Німеччина).

Вільна держава Баварія (Федеративна Республіка Німеччина) пропонує грант на навчання для здобуття наукового ступеня доктора філософії на 2020/2021 навчальний рік для аспірантів з України.

Кошти гранту покриватимуть всі витрати у рамках PhD навчання протягом одного року. Однорічний грант може бути продовжений до трьох років.

Дедлайн подачі документів на заявку – 01 грудня 2019 року.

Більше інформації можна дізнатися за посиланням (in English) та за посиланням (in German), або на сторінці facebook.

У разі виникнення додаткових питань щодо гранту, можна сконтактувати з BAYHOST.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.