Стипендія на навчання для здобуття ступеня доктора філософії

1 грудня 2019, 8:57 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 20 разів

Стипендія на навчання для здобуття ступеня доктора філософії у Баварських університетах (Федеративна Республіка Німеччина).

Вільна держава Баварія (Федеративна Республіка Німеччина) пропонує грант на навчання для здобуття наукового ступеня доктора філософії на 2020/2021 навчальний рік для аспірантів з України.

Кошти гранту покриватимуть всі витрати у рамках PhD навчання протягом одного року. Однорічний грант може бути продовжений до трьох років.

Дедлайн подачі документів на заявку – 01 грудня 2019 року.

Більше інформації можна дізнатися за посиланням (in English) та за посиланням (in German), або на сторінці facebook.

У разі виникнення додаткових питань щодо гранту, можна сконтактувати з BAYHOST.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)