Стажування для студентів (GlobWorks)

28 лютого 2020, 7:18 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 21 разів

Стажування для студентів у Турецькій Республіці, Північному Кіпрі, Об’єднаних Арабських Еміратах.

Компанія «GlobWorks» пропонує стажування за такими вакансіями:

• агент по зв'язках із гостями;
  • ресепшн;
  • хостес;
  • бармен;
  • офіціант;
  • дитячий аніматор;
  • спортивний аніматор;
  • танцівник-аніматор.

Вимоги до кандидатів:

• студенти будь-яких спеціальностей;
  • випускники університету;
  • вік від 18 до 30 років;
  • особисті якості: комунікабельність, креативність, енергійність, дружелюбність.

Відбір кандидатів на стажування до Турецької Республіки проводиться до 28 лютого, а на стажування до Об'єднаних Арабських Еміратів і Північного Кіпру проводиться постійно.

Більш детально про умови стажування в різних країнах ви можете прочитати в інформаційному листі, а також додаткові відомостії можна знайти на офіційному сайті компанії чи в мережах Facebook й Instagram.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)