Стипендії на навчання та стажування в КНР

27 грудня 2019, 2:21 pm
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 15 разів

Уряд КНР виділив 45 стипендій на навчання або стажування українці – заявки прийматимуть до 27 грудня.

Українці зможуть пройти навчання або стажування у вишах Китаю – для цього китайська сторона надала 45 стипендій відповідно до Угоди про співробітництво в галузі науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки.

Пропозиція орієнтована на навчання за такими рівнями: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Подати заявку можна до 27 грудня 2019 року.

Із переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням, а також - знайти там додаткову інформацію.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)