Наукове стажування в рамках нагороди ім. Івана Виговського

15 лютого 2020, 8:26 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 11 разів

Капітула Нагороди імені Івана Виговського оголосила набір кандидатів на отримання головної нагороди та проходження наукових стажувань у 2020–2021 навчальному році.

Програму спільно фінансують 24 польські вищі навчальні заклади та наукові інституції.

Заявки, котрі повинні містити опис заслуг та досягнень кандидата, подаються навчальними закладами, інститутами, організаціями, установами, товариствами тощо або приватними особами. Заявку на нагороду можуть подавати також самі кандидати (за умови підтримки навчальними закладами, інститутами, установами або публічними особами).

Заявки надсилати на адресу Студій Східної Європи до 15 лютого 2020 р.: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)