Конкурс на участь у програмі обміну з Люблінським технічним університетом

17 січня 2020, 7:38 am
Опубліковано в Актуальні пропозиції
Прочитано 31 разів

Оголошено конкурс на участь у програмі обміну з Люблінським технічним університетом (м. Люблін, Республіка Польща) у рамках мобільності викладачів.

У рамках спільного проекту «Еразмус+» щодо мобільності науково-педагогічного персоналу з 30 березня до 03 квітня 2020 року на базі Люблінського технічного університету відбуватиметься тижневе стажування для викладачів (Staff Teaching Week).

Кількість місць та тривалість обміну: 1 стипендія на 5 днів.

Викладацька діяльність у рамках тижневого стажування здійснюватиметься на базі факультету менеджменту Люблінського технічного університету. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати викладачі навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП, які викладають дисципліни:

 • економічного напряму;
 • менеджмент;
 • суспільні дисципліни (зокрема, психологію).

Основні теми Staff Teaching Week:

 1. Управління та різноманітність. Національна та регіональна перспектива;
 2. Сталий розвиток з точки зору управління / менеджменту та соціальних наук.

Очікується, що автори представлять міждисциплінарний, порівняльний та критичний аналіз різноманітних проблем та підходів у рамках зазначеної тематики, у представлених ними країнах чи регіонах.

Кінцевий термін подачі документів – 17 січня 2020 року!

Необхідні документи (всі документи подаються англійською мовою):

 • CV (Europass);
 • копія першої сторінки закордонного паспорта;
 • мотиваційний лист (короткий опис запропонований викладацьких заходів (4 лекції/семінари/інше), максимальний обсяг – 1,5 стор. у форматі А4);
 • перелік публікацій;
 • сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою;
 • аплікаційна форма на участь у програмі;
 • угода про академічну мобільність викладача (Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement).

Документи надсилаються до 17 січня 2020 року у сканованому варіанті (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу координатора програми Центру міжнародного співробітництва та освіти – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_LUBLIN_UNIVERSITY_OF_TECHNOLOGY_ПРІЗВИЩЕ_ ІМ’Я. Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно всіх вимог правилам мобільності була номінована як кандидат від НУВГП для участі в стипендіальній програмі. Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур здійснює приймаючий університет.

З коштів проекту стипендіатам виплачуватиметься стипендія та буде відшкодовано транспортні витрати.

Детальна інформація за посиланням.

Кінцевий термін подачі документів – 17 січня 2020 року!

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою ERASMUS+ LUBLIN.

Із новою програмою можете ознайомитись за посиланням.

Інформація щодо учасників тижня стажування  у період з 30 березня до 03 квітня 2020 року

Penza State University - 1

University of Tlemcen - 1

University of Mostaganem - 1

Royal University of Phnom Penh - 3

University of Muhammadiyah Malang - 2

Francisco Moraz?n National Pedagogical University - 1

Universidad Tecnol?gica de Panam? - 1

National University of Water and Environmental Engineering - 1

Ibn Tofail University - 1

Abdelmalek Essaadi University - 1

University of Sfax -2

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.